Oferta

Zapraszamy do naszego domu położonego w zacisznej ulicy, na południowym stoku miasta (Sępia Góra). Piękny widok na panoramę Świeradowa Zdroju ( Dom Zdrojowy, Stóg Izerski oraz Kolejkę Gondolową).

Zamykany parking, miejsce do wypoczynku przy skalnym ogródku oraz grill. Do dyspozycji Gości kuchnia z pełnym wyposażeniem, duży salon z kominkiem, sprzętem audio-video, tv, sat.wii-fi
W domu Goście mogą korzystać z wanny z hydromasażem w systemie wodno-powietrznym.


Oferujemy 12 miejsc w dwóch pokojach dwuosobowych oraz w jednym trzyosobowym +1 i jednym czteroosobowym.

Możliwość wynajęcia całego domu dla niewielkich grup czy rodzin , które chcą wypocząć we własnym gronie.

Doskonałe miejsce wypadowe do Zamku Czocha, Chatki Górzystów, Szklarskiej Poręby, Karpacza, Zamku Frydlant, Liberca, Pragi, Drezna oraz naukę jazdy na nartach i snowboardzie.


Miejscowość uzdrowiskowa położona w Górach Izerskich w dolinie rzeki Kwisy, centrum ruchu turystycznego w Karkonoszach. Słynie z bardzo dobrych warunków klimatycznych ze względu na naturalne bogactwo lasów świerkowych, torfowisk borowinowych, wód  radoczynnych. Miasteczko posiada Dom Zdrojowy z największą halą spacerową w Europie oraz Kolej Gondolową (71 wagoników 8 osobowych, trasa 2500 m o szerokości 40 m). Latem można aktywnie spędzać czas na rowerze, wędrówkach pieszych oraz podziwiać piękno gór o przepięknych szczytach nawet latając na paralotni. Zimą jazda na nartach lub snowboardzie. 

kamery online SKYWINDOWS